Podmínky používání

Na jakých typech zařízení lze službu používat?

Seznam podporovaných zařízení je uveden v seznamu podporovaných platforem.

Kanály CET21 lze přijímat jen na televizorech, nikoliv prostřednictvím PC, tabletů a mobilních zařízení.


Kolik zařízení mohu používat?

K jednomu účtu lze zaregistrovat najednou 4 aktivní zařízení. Současně sledovat vysílání lze na 2 zařízeních.


Kde mohu vysílání přijímat? Lze přijímat i v zahraničí?

Příjem v zahraničí není z licenčních důvodů možný. Kanály označené ikonou OTT lze přijímat pouze na území České republiky, u některých (zejména prémiových) je příjem možný i na Slovensku. Kanály bez této ikony pak lze přijímat pouze v partnerské síti (síti vašeho poskytovatele připojení).


Je k dispozici zpětné přehrávání?

U většiny kanálů je zpětné přehrávání k dispozici, a to na dobu 30 hodin od odvysílání. Možnost je vyznačena ikonou **VLOŽIT IKONU***.

U kanálů FTV Prima je při zakoupení patřičné služby možné sledovat pořady až 7 dní zpětně.


Jak funguje nahrávání?

Pokud máte u účtu povoleny nahrávky, můžete na kanálech a pořadech, které umožňují zpětné přehrávání, nechat nahrát vybraný pořad. Ten bude po odvysílání k dispozici pro přehrání z vašeho zařízení. Pro přehrávání nahrávky platí stejná omezení jako pro kanál, ze kterého byla nahrána (např. nelze v zahraničí).

Počet uložených nahrávek u vašeho účtu je omezen hodinami záznamu. Po dosažení limitu je potřeba některé nahrávky vymazat, aby bylo možné dále nahrávat.

Systém umožňuje nahrávání seriálů. Funguje tak, že dá pokyn pro nahrání dostupných dílů seriálu. Jednotlivé díly jsou pak běžnými nahrávkami.